СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Революційна технологія будівництва місцевих доріг

06.12.2011 19:11:55
Автор: Валерій Дротенко 

У німецькому Фрідевальді пройшла демонстрація нової технології прокладення автодоріг для політиків та представників економіки високого рангу з Колумбії, Венесуели, Грузії, Хорватії, Кот-Д’Івуару та України.
Внаслідок багаторічної дослідницької роботи, компанія Mannheimer Underbold Systems GmbH презентувала на прикладі найважчих ділянок з’єднання між двома частинами Фрідевальду переваги нової технології. Ділянку траси 1 км завдовжки та 8 м завширшки було збудовано за два дні, тоді як за традиційною технологією подібна робота потребувала б до 14 днів часу на завершення.
На різних ділянках дослідницької траси було додано цемент у різних пропорціях, аби виявити оптимальний відсоток домішок.
«За 3%-ї домішки цементу ризик руйнування покриття відносно високий. Однак, уже за 5 чи 7% вмісту цементу з цією дорогою нічого не станеться», пояснює один з розробників технології.
Також, нова технологія дозволяє місцевим громадам економити на зведенні місцевих автошляхів.


Оригінал: Das Kondom für den Boden
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014