СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Кримська криза продовжується - відсутня контактна група відповідальних осіб з обох сторін

06.03.2014 1:10:02
Автор: valeriy.drotenko 

 МЗС Німеччини Фран-Вальтер Стайнмейєр заявив у Парижі вчора ввечері, що розв'язання кримської кризи ніяк не наближається через те, що відсутня група контактних осіб з російського та західного боку, котрі б вели перемовини.

Про схоже заявив  міністр економіки Німеччини Зігмар Ґабріель, але поскаржившись на відсутність подібної групи з українського боку.

Німецький бізнес бажає мирного розв'язання цього конфлікту. Комісія німецької економіки з питань Сходу (Ost-Ausschuss) занепокоєна тим, що Росія погрожує зустрічними санкціями проти німецьких підприємств (аж до конфіскації) на її території.

Німецька сторона, схоже, "увімкнула калькулятор" і вже починає сумніватися, настільки їй потрібна Україна - уже встає питання за те, що українські олігархи повинні розкошелитися й викупити частину облігації держпозики (а не покривати все за рахунок західних позик і фіндопомоги), також (не зрозуміло, при чому тут це до кримської кризи), але також зайшла мова, що депресивні індустріальні райони України повинні пройти той самий шлях переозброєння та переорієнтації, що й за останні роки пройшли Рурська та інші аналогічні області в Німеччині, тощо.

Також (з об'єктивного) аналізувалися інші ризики для німецької економіки, зокрема, енергозалежність від Росії. Тут ризик мінімальний - німецькі газосховища заповнені на 60%, до того ж, газу на світовому ринку зараз не бракує, томі можна легко відмовитися від російських постачань. 

Таким чином Європа (принаймні, Німеччина) можуть "кинути" Україну - зараз мова не йде про об'єктивне сприйняття реальності, а про те, що їм вигідно. Тому, "реверс" німецької преси щодо України має цілком осяжну матеріальну основу - інтереси крупного (та іншого) німецького бізнесу в Росії.

Тим часом, криза не пом'якшується. 


Оригінал: Krim-Krise spitzt sich zu - vorerst keine Kontaktgruppe

Схожі публікації (139):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014