СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Новий виток ескалації у Києві

18.02.2014 11:09:00
Автор: valeriy.drotenko 

У цілому, зважену та адекватну картину подала більшість німецької преси стосовно сьогоднішніх подій у Києві: противники уряду вимагають змін до Конституції, котрі б обмежили повноваження Януковича, але міліція не пускає до ВР, знов підпалені шини, дубці в руках протестувальників, тощо.

Окремої уваги заслуговує гаджет "Питання та відповіді щодо боротьби за владу в Україні" ( у Гандельсблат)- зокрема, у розділі "Хто керує демонстрантами", зазначається, що позиції Кличка не такі вже сильні, як здається німецьким шанувальникам боксера, і що окремі групи (типу "Правого Сектора") все більше воліють самостійно виходити на перемовини з владою. Також потішив фрагмент про те, що опозиційна "трійця" постійно радиться з ув'язненою ЮВТ і, мовляв, "жодне серйозне рішення без неї не приймається".

 


Оригінал: Eskalation: Neue Ausschreitungen in Kiew

Схожі публікації (41):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014