СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Позиція швейцарських ЗМІ щодо подій 18.02.2014: надто хитра стриманість

18.02.2014 11:22:53
Автор: valeriy.drotenko 

 

Швейцарська преса (котра, попри незалежний статус та ранжування країни як такої, де одна з найвищих свобода преси) з повідомлення німецької DPA обмежилася тільки тим, що "демонстранти озброєні битами, знов підпалили шини на Грушевського, міліція рясно блокує підходи до Парламенту і приготувала водомети".

Як відомо, на відміну від Німеччини (та Півночі ЄС взагалі), котра більш жорстко критикує Януковича, хитра Швейцарія (у чиїх банках, між іншим, тримають свої статки чимало українських та російських провладних олігархів) хоче "відбити" у ЄС роль перемовника-посередника у перемовинах із Януковичем. Головне - не перестаратися із "униканням надлишкового очорнення іміджу Януковича", бо Янукович неминуче піде, а народ України - лишиться, і запам'ятає швейцарців як "надлишково хитрозадими" (даруйте, але саме такий вислів є найвлучнішим). 


Оригінал: Ukraine: Gewalt bei Protesten vor Parlament in Kiew
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014