СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Гривня дещо зросла

17.02.2014 11:48:14
Автор: valeriy.drotenko 

Рейтерс пише, що після того, як опозиція припинила двомісячну блокаду КМДА, весь ринок акцій цього сегменту підскочив до максимуму за останні 3.5 тижня.

Гривня зросла на 0.8% до 8.7 за долар, але це ефект було швидко нівельовано, оскільки доларові облігації державного боргу також зросли паралельно.

Ринок ожив, але більше тому, що з цього понеділка українським імпортерам знову дозволено купувати валюту (після 6-денної заборони).

«Оскільки в НБУ закінчуються золотовалютні резерви, обмінний курс падатиме й надалі, і це неминуче», - коментує Ніл Ширінг, головний фахівець з нових ринків в Кепітел Ікономікс.

«Питання лише у тому, чи буде це керована девальвація, до відмітки десь до 10-11 гривень за долар, чи безладне й невпорядковане «підкручування». У часи кризи, валюта знецінюється легко».

Нацбанк витратив близько 8% усіх резервів лише за січень, зараз вони – на 8-річному мінімумі в 18 млрд доларів. Цього вистачить лише на 2 місяці імпорту – вірогідність того, що в НБУ закінчаться резерви, підвищилася; хіба що він десь залучить зовнішню позику. 


Оригінал: EMERGING MARKETS-Hryvnia rises briefly; stocks hit 3-1/2-week high on China data
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014