СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Кличко і Яценюк зустрінуться з Меркель

17.02.2014 7:58:04
Автор: valeriy.drotenko 

Низка німецьких газет висвітлила новину, однак, специфічно: наголошується на тому, що Кличко "наполягає на провідній ролі Німеччини у врегулюванні кризи". Також, цитується заява Кличка з інтерв'ю "Більд", що опозиція вже місяцями вимагає блокування рахунків влади та уведення санкцій - і бажає отримати чіткий сигнал". Також Кличко попросив про посилення присутності міжнародних спостерігачів за процесом.

Також, декотрі неточності:

 - "демонстранти полишать КМДА і вулиці" (не уточнюється, що саме). 

 - що це - перша поступка, на яку пішли демонстранти (воно дійсно так, але подається у вигляді, мовляв, уряд і так, і так витанцьовує, а демонстранти не роблять кроків назустріч), тощо.

Цікава обставина - при звільненні КМДА, комендант ОО підписав акт прийому-передачі, засвідчений у присутності посла Швейцарії Крістіана Шьоненберґера.

 

 


Оригінал: Klitschko und Jazenjuk bei Merkel

Схожі публікації (63):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014