СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Україна: Спільна реакція МЗС Польщі, Угорщини, Чехії і Словаччини

23.01.2014 19:45:48
Автор: julia.halamay 

Міністри Закордонних Справ Чехії, Угорщини, Словаччини та Польщі звернулися зі спільною заявою, в якій виражають шок, спричинений інформацією про смерть демонстрантів під час сутичок з міліцією в Києві.

Шефи дипломатії чотирьох держав рішуче осудили вбивства протестуючих. Політична криза в Україні триває невпинно від двох місяців. Зараз набирає обертів. «Будучи сусідами України, країни Вишеградської групи виражають своє сильне занепокоєння швидким загостренням конфлікту, а також висловлюють щирі співчуття сім'ям жертв», - пишуть в заяві міністри.

Підкреслюють, що насилля ніколи не приводило до запобігання політичному конфлікту. «Використання сили може лише погіршити вже і так ускладнену і небезпечну ситуацію. Тому Міністри Закордонних Справ Вишеградської групи рішуче закликають усі сторони до припинення ескалації кризи, стримування від подальшого насилля, а також початку серйозного діалогу. Це єдиний спосіб, щоб розробити вирішення, яке зможе прийняти весь український народ», - читаємо в заяві.

Шефи МЗС Угорщини, Чехії, Словаччини та Польщі звертають увагу на те, що основні права громадян України, такі як свобода слова, ЗМІ і зібрань повинні мати повну повагу і захист. 


Оригінал: Ukraina: Wspólna reakcja MSZ Polski, Węgier, Czech i Słowacji
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014