СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Шокуюче відео брутальності «Беркуту»

23.01.2014 18:21:44
Автор: julia.halamay 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Інтернеті з'являються все більше фільмів із заворушень, до яких дійшло в Києві. З'являються також аматорські відео, де задокументована поведінка українських міліціонерів і працівників «Беркуту».

На одному з останніх фільмів видно затриманого «Беркутом» демонстранта. Міліціонери роздягли чоловіка догола і сказали стояти перед входом до фургона. В той час знімали його, били в голову, дали в руки щітку і казали позувати для фото з беркутівцями.

На тілі чоловіка видно численні сліди від ударів.


Оригінал: Szokujące nagranie brutalności Berkutu [18+]
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014