СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Меркель обурена, але санкцій не буде

23.01.2014 17:25:26
Автор: julia.halamay 

Канцлер Німеччини Англеа Меркель висловила своє обурення по відношенню до агресивних дій українського уряду на протестуючих. Згадала однак, що було б погано для Європи на цьому етапі відповідати санкціями на здійснене насилля - подає thelocal.де

- Ми очікуємо від Українського уряду запевнення демократичної свободи, зокрема права на демонстрацію, охорону життя і припинення вживання сили - сказала Ангела Меркель наприкінці дводенного засідання уряду в Мерзебургу під Берліном.

- Ми дуже стурбовані. Не лише стурбовані, але й обурені способом, в який форсують закони, які оспорюють основні права громадян, - додала канцлер Німеччини. Меркель закликала до нових переговорів між урядом Віктора Януковича та опозицією. Відкинула задум вживання санкцій, кажучи, що в цей момент треба зосередитися на деескалації і веденні діалогу.

Ангела Меркель провела розмову з міністром закордонних справ Франком-Вальтером Штайнмаєром. Обидва погоджуються, що немає потреби застосування санкцій. – «Ми контактуємо з українськими опозиціонерами за допомогою різних каналів і знаємо, що Німеччина може в цей момент зробити», - підсумувала канцлер Німеччини.

Протести на Україні тривають від ночі з 21 на 22 листопада, коли громадяни зібралися для протесту проти рішення уряду про призупинення робіт над підписанням угоди асоціації з Європейським союзом. «Беркут» декілька раз брутально розганяв протестуючих, ефектом чого були кількатисячні маніфестації. Окупація Майдану тривала безперервно і мала мирний характер, однак коли тижня уряд прийняв закони, обмежуючі громадянські права, протести вибухнули з новою силою.

19 січня, коли дійшло до сутичок з «Беркутом» і міліцією на вулиці Грушевського. До нинішньої хвилини підтверджено 5 смертей, понад 1000 поранених, також кілька десятків людей, які зникли без вісті. 


Оригінал: Merkel oburzona, ale sankcji nie będzie
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014