СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Російська Дума про «братню» Україну. Гострий напад на опозицію і Захід

22.01.2014 11:44:55
Автор: julia.halamay 

 

 

 

 

 

 

 

Російська Держдума, нижня палата російського парламенту, в середу закликала західні країни до незагострення ситуації на Україні через втручання в її внутрішні справи, а українську опозицію – до діалогу з владою.

Дума зробила це в спеціальній ухвалі про загострення ситуації на Україні.

Ухвалу прийнято голосами трьох партій: прокремлівською «Одна Росія», опозиційною – Комуністичною партією Російської Федерації і соціалістичною «СправедливаРосія». Друга з прокремлівських фракцій – націоналістична Ліберально-демократичної партія Росії - не взяла участі в голосуванні.

Дума занепокоєна

Дума висловила занепокоєння з приводу того, що «хвиля внутрішнього конфлікту заливає братню Україну» і мають там місце «спроби повалення законної влади з використанням сили».

Відповідальністю за загострення ситуації на Україні Думає обтяжила «екстремістську частину опозиції» і «західних політиків, які брутально втручаються у внутрішні справи України і виступають на мітингах опозицій з погрозами на адресу легальних органів влади».

«Російська Держдума ще раз застерігає, що неприпустимий є зовнішній тиск на Україну, штучне нав'язування їй геополітичного вибору на користь асоціації з Європейським союзом» – повідомляється в ухвалі.Оригінал: Rosyjska Duma o "bratniej" Ukrainie. Ostry atak na opozycję i Zachód
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014