СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       «В Україні є безліч осіб, готових померти за незалежність»

22.01.2014 11:47:04
Автор: julia.halamay 

Янукович переконаний, що якщо почне вести переговори з демонстрантами, втратить свій авторитет. Проблема в тому, що більшість представників української політики наслідує зразки правління державою з епохи Радянського Союзу. Вважають, що влада сильна тільки тоді, коли не йде на жодні компроміси. Це ще поглиблює факт, що союзником президентської Партії Регіонів є Комуністична партія України. Януковича хтось переконує, що якщо ще міцніше закручуватиме болт, швидше закінчаться протести в Києві, - говорить в директор Інституту політичних і етнічних досліджень ім. Кураса Олександр Майборода.

Декілька днів у Києві тривають сутички активістів Майдану з міліцією. Сьогодні зранку місцеві медіа поінформували про те, що в процесі заворушень загинули три особи. У тому числі двоє від вогнепальних поранень. Відповідно до слів Олександра Майбороди, конфлікт поступово прямував до цього. Він ствердив, що міліція має дозвіл на використання всіх засобів, в тому числі вогнепальної зброї.

На думку експерта, ситуація в Києві дуже напружена, але поки що немає підстав, щоб говорити про масове використання зброї. Каже, що зараз в Києві відчувається психічне стомлення обох сторін. Є свідомість «війни»: або вони нас, або ми їх. Немає куди капітулювати.

- Сторони повинні розпочати ведення переговорів. Це є можливим тільки при особистій участі Януковича, - оцінює ситуацію Майборода. Експерт однак не виключає можливість вибуху гострого громадянського конфлікту. Стверджує, що зараз це мало імовірне. «Демонстранти не озброєні. Але якщо дійде до інтервенції зарубіжних військ на Україні, особливо російських, може початися кровопролитна партизанська війна. На Україні є більше осіб, готових померти за незалежність, ніж населення Чечні разом взяте», - підсумовує Майборода.


Оригінал: "Na Ukrainie jest mnóstwo osób gotowych umrzeć za niepodległość"
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014