СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Київ: 42 особи в лікарні. Одній ампутовано долоню, трьом видалили око

20.01.2014 16:41:56
Автор: julia.halamay 

42 особи потрапили до лікарні після сутичок активістів Євромайдану  з міліцієюпоінформував Віталій Мохарьовдиректор департаменту охорони здоров'я при Київській міській радіТроє осіб втратило окоодній ампутовано долоню. 

Згідно з Українським інститутом масової інформаціїв акціях протесту постраждали 14 журналістів. Службовці "Беркуту" застосували проти активістів гумові кулі  та шумові гранати. 

У зв'язку із заворушеннями затримано близько 20 осіб. 


Оригінал: Kijów: 42 osoby w szpitalu. Jednej amputowano dłoń, trzy straciły oko
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014