СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Кличко вимагає введення санкцій проти Януковича

13.01.2014 7:04:00
Автор: valeriy.drotenko 

У інтерв'ю, котре Віталій Кличко дав німецькій газеті "Більд" у понеділок, він закликав ЄС увести жорсткі санкції проти чинного Президента України Віктора Януковича, у зв'язку з новим проявами насильства з боку чинної української влади. "ЄС та міжнародна спільнота, нарешті, мають так ввести санкції проти уряду Януковича!", - заявив Кличко.

"Уже недостатньо просто здалеку засуджувати насилля та брак правосуддя. Ми потребуємо якомога швидше вжиття міжнародних заходів проти Януковича та його корумпованого та злочинного уряду", - наголосив Кличко, коментуючи зіткнення, що відбулися з поліцією в суботу, коли колишнього МВС Юрія Луценка було поранено в голову.

Можна було б розпочати з блокування банківських рахунків Януковича за кордоном. "Якщо й потрібні були докази перетворення України на поліцейську державу, ви їх отримали вдосталь - погляньте лишень на те, скільки крові пролилося при застосуванні міліцією сили в суботу".


Оригінал: Ukraine - Klitschko fordert Sanktionen gegen Janukowitsch
Рубрика(и): Санкції за Євро-Майдан

Схожі публікації (67):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014