СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Саакашвілі: «Євросоюз повинен показати Росії, що саме він є головною силою»

07.12.2013 9:55:00
Автор: julia.halamay 

«Україна привласнена Президентом Росії Володимиром Путіним», - сказав колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. На його думку ЄС повинен продемонструвати Москві, що є головною силою в Європі і в Україні, а Києву демонструвати солідарність.

- Потрібно показати, що ЄС сильніший від Росії в Україні. Це ключове питання. Повинні зосередитися на тому, що ми спостерігаємо перехоплювання, привласнення України Володимиром Путіним. Тому повинні показати Україні солідарність. Для того я приїхав сюди, - переконував колишній президент Грузії.

«Нехай самі вирішують»

В оцінці Саакашвілі європейські політики не повинні давати українцям «порад ззовні». Вони мають вирішити самостійно.

На питання, яким чином може пояснити поїздку Віктора Януковича в 4-денний візит до Китаю під час триваючих у Києві протестів, Саакашвілі сказав: «Це не була проста поїздка. Янукович куплений Путіним. Тому і поїхав. Адже Путін визнає українську Помаранчеву революцію 2004 року найбільшою поразкою свого головування. Тепер хоче реваншу і може зайти далеко».

«Польща повинна бути прикладом»

На питання, яку роль можуть відігравати польські політики в ситуації «ЄС-Україна», Саакашвілі сказав, що Польща повинна бути прикладом для України. Те, що вдалося Польщі, може вдатися й Україні. Польща показує, як може виглядати майбутнє України.Оригінал: Saakaszwili: Unia powinna pokazać Rosji, że jest główną siłą
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014