СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Пехотинський: економіка України знаходиться в трагічному стані

05.12.2013 9:25:54
Автор: Юлія Галамай 

Україна є в драматичному економічному стані. Усе гірше, ніж 25 років тому, потенціал після розпаду СРСР зменшився. Україна ще більш залежна від Росії, якщо йдеться про сировину - говорив у програмі TVP Info віце-прем'єр і міністр економіки Януш Пехотинський.

В Україні громадяни протестують з приводу непідписання владою угоди асоціацію з ЄС.Президент України Віктор Янукович перебуває на даний час  з візитом в Китаї.

- З часів помаранчевої революції голосом своїх політиків Україна говорила послідовно - ми йдемо до Європи, ми хочемо цих рішень. Мусить бути декларація, чого хоче обране під час демократичних виборів керівництво держави. Суспільство поділене, а керівництво держави прийняло інше рішення, ніж те, яку декларувало протягом останніх місяців, - підкреслив Пехотинський. 


Оригінал: Piechociński: Ukraina jest w dramatycznej sytuacji gospodarczej
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014