СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Палікот після зустрічі з Коморовським: «Варто очікувати Митного союзу України з Росією»

05.12.2013 6:27:00
Автор: julia.halamay 

Президент Польщі Броніслав Коморовський близько  години спілкувався в  середу з Янушем Палікотем (польським політиком, лідером лівоцентристської партії «Твій рух») про ситуацію в Україні. «Варто очікувати, що Україна підпише договір про Митний союз з Росією, - сказав Палікот. – Польща повинна підготувати ЄС до блокування цього процесу».

Президент прийняв Януша Палікота незадовго після його поверненню з Києва. «Темою розмови була звичайно же поточна ситуація в Україні, європейські прагнення України в контексті останніх подій», - повідомила після зустрічі голова Прес-центру Йоанна Тряска-Вечорек.

Підкреслила, що «Президент послідовний в поведінці, яка зводиться до відкритості для розмови з лідерами політичних середовищ, які заявляють про турботу стосовно майбутнього України».

 

Палікот прозвітував після зустрічі з Президентом, що тривало воно близько години і «пройшло дуже добре. Потрібно очікувати, що Україна підпише угоду з Росією  про вступ до Митного союзу, - підкреслив політик. - Польща повинна бути готова до такого перебігу подій і водночас підготувати Європейський союз до блокування підпису даної угоди».

Похвалив також рішення Радослава Сікорського про виїзд до Києва, кажучи, що Польща не може дати Україні зайти в глухий кут. 


Оригінал: Palikot po spotkaniu z Komorowskim: Trzeba się spodziewać unii celnej Ukrainy z Rosją
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014