СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Квасневський та Кокс готові продовжувати свою місію в Україні

04.12.2013 19:59:00
Автор: Юлія Галамай 

Посланці Європейського Парламенту в Україні Олександр Квасневський та Пет Кокс в Брюсселі заявили, що вони готові продовжувати свою місію, якщо українські влада та опозиція вбачатимуть у цьому сенсу.

Президент Європейського парламенту Мартін Шульц ствердив, що в четвер звернеться до конференції головуючих ЄП стосовно продовження місії Квасневського та Кокса попри те,  що Україна не підписала минулої п’ятниці у Вільнюсі угоду про асоціацію з ЄС.

- Ми  у вашому розпорядженні, адже після стількох місяців і такої великої кількості зустрічей готові до проведення розмови як і з владою (України), так і опозицією, - сказав журналістам Квасневський після зустрічі з Президентом Європарламенту.

Додав, що Шульц «має на меті довідатися, на скільки місія такого типу може бути корисною зараз, через деякий сам або пізніше». Ціллю місії і надалі будуть спроби домогтися звільнення Тимошенко, щоб могла виїхати на операцію до Німеччини, але також і допомога в побудові діалогу між урядом та опозицією.


Оригінал: Kwaśniewski i Cox gotowi kontynuować misję na Ukrainie
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014