СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Акції Газпрому падають через призупинку Україною імпорту

11.11.2013 15:35:35
Автор: valeriy.drotenko 

 

 Як повідомляє Reuters, котування акцій РАО «Газпром» поповзли донизу цього понеділка, 11.11.2013, після того, як Україна призупинила імпорт російського газу через нез’ясовані питання щодо ціни на газ.

Також, акції «Газпрому» послабила нова можливість зняття експортних санкцій з Ірану, що означатиме збільшення пропозиції газу на світовому ринку.

О 13:20 за світовим часом, акції Газпрому впали на 1.5% на Московській біржі MICEX, тоді як відповідний галузевий індекс сповз на 0.3 відсотки.

Ще один  московський біржовий індекс RTS, - «підупав» на 0.2 відсотки.

Російський рубль також продовжив падіння на 0.3 відсотки, сягнувши курсу 37.68 до доларово-єврового валютного кошику.

Падіння цін на експортовану Росією сировину, а також погіршення загального стану національної економіки дається взнаки на рублеві, однак 45-млрд доларовий профіцит платіжного балансу все ще діятиме як щит, котрий прикриватиме російську валюту в часи її послаблення.


Оригінал: UPDATE 1-Gazprom underperforms Moscow stocks after Ukraine halts imports
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014