СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Україна й Румунія знову обговорили проблеми Криворізького ГЗК. Безрезультатно

07.03.2013 15:02:14
Автор: Валерій Дротенко Посол України Теофіл Бауер (на фото) та міністр економіки Румунії Варуджян Возґанян обговорили (у черговий раз) можливі шляхи вирішення "проблеми Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.

Судячи з формулювань у матеріалі "Кур'єрул Націонал", жодних реальних зрушень не проглядається: "вирішення проблеми ГЗК стане зніме всі перепони та стане поштовхом бурхливому розвитку двосторонніх відносин та кооперації в економічній сфері для обох країн", зазначається у ком'юніке.

Якщо когось цікавить передісторія питання - див. матеріал "Останній ГОК" (рос. мовою). 


Оригінал: Eveniment - Romania si Ucraina incearca sa rezolve problema Krivoi Rog
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014