СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       CNN присвячує Україні щотижневу програму

06.07.2012 13:42:22
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уже по закінченню "Євро" його доблесний оргкомітет таки вирішив упритул зайнятися іміджем країни та рекламою його туристичних принад - у кооперації з цією установою на CNN запускається регулярна щотижнева програма, присвячена Україні.

Що ж, як кажуть, хай щастить і творчої наснаги: це дійсно конче необхідно робити. Головне, аби передача не перетворилася на рупор Партії регіонів та джерело дезінформації світової аудиторії. 


Оригінал: CNN widmet der Ukraine ein eigenes Wochenprogramm
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014