СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Ганна Чижевська таки залишиться у Швеції

13.06.2012 9:27:00
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Багатомісячна епопея нарешті закінчилася - 91-річна Ганна Чижевська, громадянка України, що опинилася у Швеції, і котру постановили депортувати, домоглася дозволу на те, щоб там залишитися.

Після сімох розглядів справи у шведському бюро з питань міграції та Європейському суді з прав людини, вийшла постанова, що узаконила її перебування поруч зі своєю родиною у Швеції до кінця життя.

Однак, іміграційні служби визнають, що прийняти рішення на користь жінки їх спонукав стан її здоров'я - вона фізично вже вельми квола й навряд чи пережила б переліт до України.

З тих пір, як її чоловік помер від раку 8 років тому, жінка змушена була регулярно вертатися в Україну, отримувати дозвіл на тимчасове перебування й лише потім повертатися до Швеції, де живуть її діти, онуки та правнуки.

З огляду на ті хвороби, на які страждає жінка, шведські лікарі, що оглядали її, висловлювали думку, що жінка не зможе довго прожити одна у Києві.

 

 


Оригінал: 91-year-old Ukrainian to stay in Sweden
Рубрика(и): Ганна Чижевська

Схожі публікації (20):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014