СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Євро-2012: Схід є Схід...

08.06.2012 14:46:00
Автор: Валерій Дротенко 

З таким зневажливим заголовком вийшла аналітична стаття у ізраїльській "ГаАрец", здебільшого присвячена футболові за лаштунками. Авторам впало у вічі, що збірні зі Східної Європи складають близько третини учасників цьогорічного ЧЄ, тож вони вирішили проаналізувати.

Попри побіжний перегляд, не можна не помітити зневажливих ноток у відношенні будь-якої країни: у Румунії не було футболу, крім "Стяуа", Росія купує гравців, а не ростить таланти, майже поголовно у цих країнах "лютує" расизм і насилля фанатів, тощо... Навіть Чехія має свої футбольні недоліки - "нинішня генерація гравців слабка не лише фізично, а й психологічно".

І все це під висновком - "ну, що ж, мовляв - це ж Східна Європа"... 


Оригінал: מזרח הוא מזרח
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014