СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       От такі вони, українські футбольні хулігани

16.05.2012 19:26:00
Автор: Валерій Дротенко 

Як уже повідомляла газета «Дзеркало тижня», англійський ТБ-канал Sky Sports (частина Руперт Мьордоківського British Sky Broadcasting) відзняв зфабрикований матеріал, у якому змальовує керівництво фан-клубу донецького «Шахтаря» , «Шахтар Ультрас», у якості нео-нацистів, брутальних хуліганів, котрі ніби-то погрожують англійським футбольним фанам «гідною зустріччю», натякаючи на брутальність останніх.
 
Основне навантаження несе відео, але, крім нього, супровідний матеріал містить уривки інтерв’ю з Касом Пенантом – колишнім футбольним хуліганом: «Для англійських фанів надзвичайно небезпечно виїжджати кудись поза межі Англії, оскільки «слава» випереджує їх будь-де у цілому світі».
 
Коментуючи ситуацію з українськими фанами, Кас Пенант, котрий їх у вічі не бачив, тим не менш, стверджує: «Те, що ми маємо наразі, це ситуація, коли на одного хижака знайшовся інший, небезпечніший. Для українських та польських фанатів це – спосіб їхнього життя, вони цим живуть. Вони тижнями тренуються, тому [приїзд англійських фанів] для них – довгоочікуваний виклик, вони хочуть себе випробувати. І якщо дійсно дійде до двобою з англійцями, то, з огляду на те, що ми бачили, перевага на їхньому боці серйозна, як і спокуса проявити себе, щоб увесь світ звернув на них увагу й заговорив – у цих українських хлопцях є щось особливе».
 
От так собі міркує пан Пенант, і Sky Sports довіряє цьому «експерту».
 


Оригінал: Ukraine's hooligans
Рубрика(и): Шахтар Ультрас vs SkySports

Схожі публікації (1):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014