СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Об'єднана гірничо-хімічна компанія сплатила рекордну суму дивідендів до держбюджету

06.07.2017 11:02:37
Автор: Валерій Дротенко 

Новина, котру чомусь поки що обійшли увагою вітчизняні ЗМІ, однак з'явилася у британській пресі - українське ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" 4 липня 2017р. перерахувала 321,848 млн грн дивідеднів до державного бюджету України. Це рекордна для держкомпанії сума за всю історію її існування.

Цей результат можна, поза сумнівом, зарахувати до успіхів загальної кампанії з приватизації держпідприємств - керівництво (в.о. Голови правління Олександр Гладушко) цілеспрямовано готує компанію до приватизації, а планомірне зростання прибутків, сплата дивідендів у такому обсязі та нещодавній успішний аудит є найкращою запорукою майбутньої вигідної для України приватизації: об'єднання піде не за безцінь, а держава має усі шанси виручити гарну ціну за цю компанію.

Нагадаємо, що п.Гладушко заступив до виконання своїх чинних обов'язків у лютому цього року - після того, як НАБУ було затримано його попередника Журила.


Оригінал: PJSC UMCC Pays Record High Dividends
Рубрика(и): Гірнича галузь
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014