СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Масову загибель дельфінів розслідуватиме спеціальна комісія

18.05.2012 15:15:03
Автор: Валерій Дротенко 

Після загадкової загибелі майже 200 морських ссавців у Чорному морі розслідуванням причин займеться спеціальна комісія.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Після перших спроб розслідування, приблизно у половини трупів ссавців знайдено звичайні ушкодження, котрі завдають рибальські сітки, передають медіа колишньої радянської республіки.
 
Фахівці у Криму підозрюють, що причиною загибелі більшості є все ж отруєння. «Наукове дослідження трупів занадто дороге, тому під питанням», зазначає український зоолог Павло Ґолдін.
 
Також, дельфінів викинуло й на російський берег Чорного моря.
 
На українському березі поблизу місць викидення дельфінів знайдено уривки рибальський сіток. Також виключається версія про надто холодну зиму як причину загибелі.
 


Оригінал: Kommission untersucht Delfin-Sterben im Schwarzen Meer
Рубрика(и): Дельфіни

Схожі публікації (14):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014