СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       «Свинячій грі» української влади має бути покладено край

16.05.2012 8:03:50
Автор: Валерій Дротенко 


Якщо пруський мілітарний стратег Клаус фон Клаузевіц вважав свого часу, що війна – це лиш продовження політики, однак іншими засобами, те ж саме стосується зараз футболу.
Передрук аналітики Томаса Валасека з Bloomberg News у норвезькій Aftenposten, стосовно бойкоту європейськими політиками ЧЄ з футболу в Україні.
Подобається пасаж про те, що зустрічні погрози України «відійти до Росії» вважаються на Заході нічим іншим, як блефом: там усім добре відомо, наскільки небажаною є інтеграція України як до економічних, так і до політичних структур на залишках колишнього СРСР, і за цим стоять не декларативні засади, а небажання українських металево-сировинних олігархів здавати свій бізнес російським конкурентам. Це на Заході добре знають, тому не поспішають вестися на блеф.
Також, екперт зазначає, що подібну жорстку політику по відношенню до України слід було починати давно – оскільки, ЄС не сподобалося правління Януковича з самого початку, коли він «протягнув» зміни до Конституції, що надали йому необмежену владу – два роки з початку 2010 наглядно продемонстрували, що м’який тиск на Київ не працює.
 
Томас Валасек  - директор відділу зовнішньої політики Центру за Європейські реформи у Лондоні, словак за національністю.


Оригінал: Slik bør ukrainsk grisespill takles
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014