СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Україна веде перемовини з RWE про поставки газу з Німеччини

14.05.2012 17:33:00
Автор: Валерій Дротенко 

Нафтогаз веде перемовини з енергетичним концерном RWE (штаб-картира - Есен) про поставки газу з Європи. Вже підписано рамочну угоду, повідомляє Нафтогаз України та торгівельний дім RWE. Досі, Україна повністю залежала від поставок російського газу. Зараз, за словами українського прем'єра Азарова, дешевше купувати газ у Європі.

Щодо деталей угоди ще триватимуть перемовини, результати котрих буде зафіксовано у додатках до основної угоди. Більше подробиць, зокрема, щодо обсягів поставок у RWE не повідомляють, Азаров же планує, що на початку вони складатимуть 3 млн. кубометрів газу щодня. Газ доправлятиметься словацькими газогонами.

З української точки зору, Росія вимагає зависокі ціни за свій газ: при поточних спотових цінах на рівні 250-350 доларів США за тисячу кубометрів, Росія згодна відпускати Україні газ за 516 доларів.


Оригінал: Ukraine verhandelt mit RWE über Gas-Lieferungen
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014