СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Янукович: бойкот "Євро" не має сенсу

14.05.2012 17:13:37
Автор: Валерій Дротенко 

Таку заяву зробив чинний український президент на відкритті нового терміналу в Донецькому аеропорту.

"Якщо хтось не хоче їхати на Україну, то його особисті проблеми", каже Янукович. Він же особисто певен, що турнір, що його країна проводить сумісно з Польщею, пройде без проблем.

Янукович також каже, що шум, котрий було піднято навколо ситуації з ув'язненою Юлією Тимошенко завдає шкоди країні. Він попрохав інші країни припинити критикувати Україну, оскільки, на його думку, Тимошенко на даний момент отримує найкраще мислиме лікування.


Оригінал: Janoekovitsj: EK-boycot is betekenisloos

Схожі публікації (16):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014