СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       Shell і Chevron виграли тендер на розробку сланцевого газу

13.05.2012 14:31:00
Автор: Валерій Дротенко 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нафто- і газовидобувні компанії Shell і Chevron займуться розвідкою і розробкою родовищ сланцевого газу в Україні у рамках двох проектів, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров. Розроблювані поля за очікуваннями покриватимуть станом на 2020р. до 10% потреб країни у газі.

Інвестиції складатимуть не менше 370 млн. доларів США (286 млн. євро), однак ця сума може збільшитися, як було зазначено.

Видобуток газу з обох родовищ повинен розпочатися не раніше 2018р. Україна оцінює загальні сумарні поклади обох родовищ на рівні 7 мільярдів кубометрів.


Оригінал: Shell en Chevron krijgen gascontract Oekraïne
Рубрика(и): Сланцевий газ

Схожі публікації (22):Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014