СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:BNR - Bulgarsko Natsionalno Radio БНР - Българско Национално Радио
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Районният съд в Генерал Тошево остави в ареста двама украинци, опитали се да преминат незаконно българската граница

Резюме:

Районният съд в Генерал Тошево остави в ареста двама украинци, опитали се да преминат незаконно българската граница. Те са били задържани от румънските власти след представяне на неверни документи и предадени на българските власти.

Справка показва, че един от задържаните е нарушил мярката си домашен арест, постановена от Софийски съд за умишлено убийство. Той е осъждан и за управление на МПС под въздействието на алкохол. Срещу втория задържан се води дело за причинена средна телесна повреда. До държавната граница в село Лозница са се придвижили с таксиметров автомобил, като пред властите заявили, че искат да посетят резерват за диви животни, намиращ се в близост. 

И на двамата украинци Районният съд в Генерал Тошево е определил мярка за неотклонение „Задържане под стража“, която подлежи на обжалване пред Добричкия окръжен съд.


Посилання:101143366
google translate:  переклад
Дата публікації:12.07.2019 1:10:49
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Крими и право
Додано:12.07.2019 1:18:08
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014