СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Yam
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Ucraina a eliminat restricţia de 90 de zile pentru transportatorii moldoveni de pasageri şi mărfuri

Резюме:Restricţia de 90 de zile pe teritoriul Ucrainei, pentru transportatorii moldoveni de pasageri şi mărfuri, a fost anulată. Decizia a fost luată după întrevederea oficială a premierului Republicii Moldova, Maia ... Post-ul Ucraina a eliminat restricţia de 90 de zile pentru transportatorii moldoveni de pasageri şi mărfuri apare prima dată în Unica.md.
Посилання:https://news.yam.md/ro/story/9275694
google translate:  переклад
Дата публікації:12.07.2019 0:40:02
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.07.2019 23:09:58
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014