СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Takvim
Мова:31 (Turkish / Türkçe)
Заголовок:

Can Yaman'a olan ilgi sınırları aştı! Katherine Ramos, Can Yaman'ı takibe aldı

Резюме:2016 Ukrayna Güzeli Katherine Ramos’tan Can Yaman’a yakın takip! Daha önce İlkay Gündoğan’la aşk yaşayan güzel model, oyuncuyu Instagram’da markaja alıp Yaman’ı beğeni yağmuruna tuttu. Devamı için tıklayınız
Посилання:https://www.takvim.com.tr/saklambac/2019/01/12/can-yamana-olan-ilgi-sinirlari-asti-katherine-ramos-can-yamani-takibe-aldi
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 23:13:56
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.01.2019 23:17:18
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014