СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Fakt
Мова:21 (Polish / polski)
Заголовок:

Tragedia w Iłży. Nie żyje dziennikarz, żona i córeczka zostały ranne

Резюме:W Iłży (woj. mazowieckie) miał miejsce śmiertelny wypadek samochodowy, w którym zginął ukraiński dziennikarz Roman Kisil oraz 60-letnia matka dziennikarza. Autem podróżowała również żona Maria i córka Kisila. Obie trafiły do szpitala. Jak podają ukraińskie media stan pierwszej ma być poważny.
Посилання:https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/tragedia-w-ilzy-nie-zyje-ukrainski-dziennikarz-roman-kisil/f9mhk1v
google translate:  переклад
Дата публікації:11.01.2019 20:43:18
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:11.01.2019 21:04:10
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014