СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Deník (Vltava-Labe-Press)
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Američané provedli pozorovací let nad Ukrajinou. Chystají vyslání válečné lodě

Резюме:Americký pozorovací letoun US Air Force OC-135 provedl ve čtvrtek mimořádný pozorovací let nad Ukrajinou. Stalo se tak kvůli eskalujícímu napětí mezi Ruskem a Ukrajinou po incidentu v Kerčském průlivu. Washington rovněž připravuje vyslání své válečné lodě do Černého moře. Informovala o tom americká zpravodajská televize CNN.
Посилання:https://www.denik.cz/ze_sveta/americane-provedli-pozorovaci-let-nad-ukrajinou-chystaji-vyslani-valecne-lode-20181206.html
google translate:  переклад
Дата публікації:06.12.2018 19:35:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Zprávy
Додано:06.12.2018 20:03:57
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014