СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Novinky
Мова:5 (Czech / čeština)
Заголовок:

Ukrajina testovala rakety včetně nové střely s plochou dráhou letu

Резюме:Ukrajina v době zvýšeného napětí ve vztazích s Ruskem, které na konci listopadu zabavilo tři její lodě a zadržuje 24 námořníků, testovala ve středu u Oděsy vylepšené rakety země-vzduch S-125 Něva i novou protilodní střelu s plochou dráhou Neptun. Odpaly sledoval předseda ukrajinské Národní bezpečnostní a obranné rady Oleksandr Turčynov.
Посилання:https://www.novinky.cz/491261-.html
google translate:  переклад
Дата публікації:06.12.2018 14:07:01
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:06.12.2018 15:18:03
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014