СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Makfax Макфакс
Мова:47 (Macedonian / македонски јазик)
Заголовок:

Лавров: Мешањето на Киев во црковните работи го попречува решавањето на кризата во Украина

Резюме:

Вмешувањето на Киев во работите на црквата го попречува договорот во Украина, делејќи го општеството, рече рускиот министер за надворешни работи, Сергеј Лавров, во четвртокот. Тој ја даде изјавата обраќајќи се на 25-тата седница на Министерски совет на ОБСЕ, објави ТАСС. „Напорите за решавање на кризата во Украина продолжуваат да се соочуваат со нови пречки”, […]

Текстот Лавров: Мешањето на Киев во црковните работи го попречува решавањето на кризата во Украина е превземен од МАКФАКС.

Посилання:https://makfax.com.mk/svet/лавров-мешањето-на-киев-во-црковните-р/
google translate:  переклад
Дата публікації:06.12.2018 14:55:56
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Свет
Додано:06.12.2018 15:14:23
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014